post

Katastrofa na startu!

U prvoj utakmici u polusezoni kadeti Kruševca su rezultatom 72:0 poraženi od Borca u Starčevu.

Naša ekipa je na ovu utakmicu otišla oslabljena bez nekolicine igrača (Jovanović, Milutinović, Markonić ) , sa trojicom debitanata i dve devojke u postavi. Od 5. minuta igrali smo sa igračem manje pošto je Vojin Milošević teško povređen (prelom ključne kosti). Sve ovo nije opravdanje za malodušno izdanje Kruševca.

I u prvom i u drugom poluvremenu bilo je nekoliko prilika za postizanje eseja ali su upropašćene zbog sebičnosti i neorganizovanosti. U drugom poluvremenu pokazano je malo više borbenosti i želje ali su nas loša fizička pripremljenost i greške kod obaranja koštale četiri jeftino primljena eseja.

Najbolje u redovima Kruševca bile su skram-half Ana TAMBURIĆ i fulbek Izabela MLADENOVIĆ. Svoje momente imali su Luka ĐORĐEVIĆ u odbrani i debitant Lazar ANĐELKOVIĆ.

Narednu utakmicu kadeti igraju 28. marta protiv Rada u Kruševcu.